24 Saat Kadranlı Saatler Türkiye’de!

Sponsorlu bağlantılar

Bugüne kadar gün 24 saat olmasına rağmen hep 12 rakamlı saatlere bakarak zamanı tespit ettik. Fakat yenilikçi bir bakış açısıyla bu duruma yaklaşan bir genç girişimci neden saatler 24 ayrı zaman dilimli olmasın diye düşünmüş olacak ki bunu üretip piyasada satışa başlamak üzere kolları sıvadı.

Geçtiğimiz yıl içinde Türkiye’de üretilip satılmaya başlanan yeni nesil özel tasarımlı duvar saatleri bir üniversite öğrencisi tarafından tasarlandı ve piyasaya sürüldü. Yurt dışında örnekleri bulunan fakat henüz Türkiye’de bir örneği bulunmayan saatlerin tasarımlarını bizzat kendisi yapan Burak Turunç bu girişiminde büyük saat firmalarına yenilikçi tasarımı ile kafa tutuyor.

Sponsorlu bağlantılar

Şirketlere, taraftarlara ve kişilere özel ayrı ayrı tasarım ürünleri sunan firma saatlerinin bir moda rüzgarı oluşturabileceğine inanıyor. Şimdilerde ulusal satış merkezleri, marketler ve ünlü saatçiler ile anlaşma yapma aşamalarında bulunan genç girişimci şimdilik saatlerini kendi web sitesi üzerinden tanıtmak suretiyle gittigidiyor.com aracılığıyla satışa sunuyor. Tescilli olan bu ürünleri incelemek ve sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz. Genç girişimcinin şimdilerdeki en önemli amacı ise talep toplayıp daha da büyük adımlar atabilmek için altyapı oluşturmak.

 

Sponsorlu bağlantılar
  1. Lale Cevapla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
diştemiz
Diş Temizletme Diş Eti Hastalıklarını Önlüyor!

Çok az bilinen ve özellikle de bizim toplumumuzda neredeyse yok denecek kadar az uygulanan bir ön tedavi sistemi vardır. Diş...

Kapat