Alışverişin Püf Noktaları

Sponsorlu bağlantılar

Hepimiz alışveriş yapmayı çok severiz hele de biz kadınlar bayılırız. Depresyonda olalım veya olmayalım çarşı pazar dolaşmayı ve bol bol almayı çok severiz.

Bunalıma girdiğiniz zaman eminim bunu alayım şunu alayım dediğiniz çok olmuştur. Zaten bunalım kelimesi de alış veriş yapmak isteyişimizden doğmuştur.

Bizi ve beynimizi alışverişe yönlendiren de bunalımdır. Bunalıma girdiğimiz zaman beynimiz alış veriş yaparak mutlu olmak ister.

Ancak bol bol alışveriş bol bol para demek olduğundan bir süre sonra para biter ve bunalıma gireriz. Bu kısır döngü devam eder gider. Oysa biz rahatlamak için alışveriş yapmak üzere yola çıktık.

Sponsorlu bağlantılar

Peki alışverişin en iyi zamanı hangisidir hiç düşündünüz mü?

Hani sezon sonları var ya, kalitenin ucuz olduğu zamanlar. İşte bu anlar en doğru olanıdır.

Gerçi bazen uygun beden bulamama gibi sorunlarla karşılaşırız fakat o kadar çok mağaza var ki biri olmazsa diğerinde mutlaka arzumuza göre bulabiliriz.

En ünlü mağazalarda bile sezon sonlarında çok büyük ucuzluklar yapılmaktadır.

Şimdi bahar sonu yaz geçişi ucuzlukları başlamıştır. İleriyi de düşünerek şimdiden uygun fiyatlara ihtiyaçlarımızı karşılayabilir ve sevdiklerimizi mutlu edebiliriz..

Öyleyse yarından itibaren çarşı pazar dolaşmaya ne dersiniz?

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Pilav[1]
Pilav Yapmanın Püf Noktaları

Pilav yapmak herkes tarafından sanki çok zor bir şeymiş gibi lanse edilir ve becerilmesi zor gibi düşünülür. Halbuki pilav yapmanın...

Kapat