Alışveriş’in yeni adı: n11.com

Sponsorlu bağlantılar

Bundan bir kaç yıl öncesine kadar bu kadar yoğun bir yatırım almayan, pek fazla rekabeti ve hareketi barındırmayan, içinde bir elin parmağını geçemeyecek kadar az sayıda firma bulunan online alışveriş sektörü son zamanlarda aşırı derecede yatırım almaya ve genişlemeye başladı.

Eskilerde hepsiburada.com bilinirken bugün özellikle markafoni.com ile başlayan özel alışveriş kulübü furyası ve onu takip eden fırsat, kampanya siteleri de online alışverişin her yönde açılım yaptığına birer kanıttır.

Artık yavaş yavaş dışarıya çıkıp saatlerde dolanmak yerine oturduğumuz yerden alışveriş yapar hale geldik. İstediğimiz ürünü, tatili, aktiviteyi veya istediğimiz şey her neyse onu bulup satın alabiliyoruz.

Sektör o kadar gelişti ki garantili alışveriş edebiliyoruz gönlümüz rahat bir şekilde. Her hangi bir sorun yaşandığında iade, değişiklik veya tamir güvencesi veren firmalar gerçekten çok başarılı.

Tabii bu sektörün de çakalları yok değil. Fason şirketlerin de içinde bulunduğu bu sektör eğer farkına varmaz ve bu kötü amaçlı şirketlerden alışveriş yaparsak çok tehlikeli bir hal alabiliyor. İşin ucu istemediğimiz bir ürünün gelmesine, garantisiz alışverişe ve hatta ürün gelmemesine kadar ileri gidebiliyor.

Sponsorlu bağlantılar

Öyle ki, facebookta bile reklamı yapılan bazı ayakkabı vb. ürünler sipariş sonrası teslimatın gerçekleştirilmedi durumlarla bile karşılaşılmasına rağmen hala ciddi miktarda satılıyor.

Her neyse sektöre yeni giren ve güzel bir reklamla dikkat çeken yeni sitemiz ise n11.com

Tasarımı güzel, kullanım kolaylığı ön plana çıkartılmış ve çeşitli promosyonlarla da müşteri kazanma çabaları çok hoş. Bu siteden alışveriş yapmanın tam zamanı diyebiliriz:)

Yine yeni yeni popülerlik kazanan güzel oyuncu Yasemin Allen ile ilk reklam filmini çeken ve firma yüzü olarak anlaşan firmanın reklamına da buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Doğuş Grubu, Doğuş Planet ve Güney Kore şirketi SK Group iştiraki olan bu site gelişmiş bir e-ticaret sitesi özelliklerini barındırmakla beraber bir özel alışveriş kulübü gücüyle ve mantığıyla indirimli alışveriş imkanı sunarak güzel bir çizgi yakalamış

Şimdiden iyi alışverişler…

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
i (5)
Türk Kahvesinin İhtişamı

Türk kahvesi özünü kahve çekirdeklerinden alan Türklerin gelenek ve göreneklerinde baş tacı bir alışkanlıktır bana göre. Kendine has tadı ve...

Kapat