Az kalmıştı be Galatasaray!

Sponsorlu bağlantılar

Çok sağlam bir maç oldu diyebilirim. Bir önceki maçta Real Madrid’e karşı olan mağlubiyetimizin üstüne bu hafta bugün bu gece rövanş maçında tarih yazmana az kalmıştı be CimBom!

Durgun giden maçın ardından yenen bir golün de moral bozukluğuyla savaşırken maçın ortasında gelen ilk gol moralleri biraz olsa da yükseltmeye yaradı. Özellikle bu golün bir mağlubiyetin ve bir dünya takımına karşı olması ayrı bir etken.

Maç hakkında kimsenin ümidi yokken gelen ikinci gol ile stad ve tüm Türkiye ayağa kalktı. Bir ümit, bir heyecan geldi yeniden.

Aynı gazla devam ederken Drogba’nın mükemmel topuk vuruşu ile gelen üçüncü gol ise herkesin hayretlerle ve kat kat fazla heyecanla maça odaklanmasına yetti.

Sponsorlu bağlantılar

Tüm Avrupa’nın o anda Türkler yine tarih yazacak diye düşündüğüne eminim! Real madrid ise rezil bir hale düşerek moralleri alt üst oldu. Hatta o kadar ki bir ara sırf vakit geçirmek için antreman yapar gibi paslaşmaya bile başladı büyük takımın büyük oyuncuları!

Yine nefesler tutulmuşken yine Drogba’dan gelen bir gol ile millet ayaklandı ki hakemin offsayt kararı ile çığlıklar yarıda kesildi. O an ki küfürleri duyar gibiyim:)

Eğer az bir mesafe geride olsaydı dördüncü golü de atmış olarak eminim ki beşinci golü atmakta çok gecikmezdik bu hevesle.

Malesef maçın soğumasıyla ve Sabri’nin durgunluğuyla hareketimizi kaybederek son 30 saniyede Ronaldo’dan  bir gol yiyerek bütün tadımızı kaybettik. Olmadı be!

3-2 biten maçın ardından diyebileceğim tek şey Tarih Yazmana Az Kalmıştı Be CimBom!

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
enerji_3798
Çevre Dostu Bina

Çevrenin canlı üzerine katkıları küçümsenmeyecek kadar çoktur. Hele de içinde bulunduğumuz yüzyılın teknoloji çağı olduğunu düşünürsek çevrede meydana gelen olayların...

Kapat