Bir başyapıt: Elveda Las vegas

Sponsorlu bağlantılar

Efsanevi bir film ve efsanevi bir oyuncu: Nicolas Cage.

Kariyerinde hızlı bir yükselişe geçtiği sıralarda bir film teklifi ile başlayan bu süreç bugün hala unutulamayan filmlerden birinin çekilmesiyle son buldu.

1995 yılının önemi belki de sırf bu film sebebiyle Nicolas Cage için çok büyüktür. Başrolü Hamlet ve Geleceğe Dönüş filmlerinden de tanıdığımız Elisabeth Shue ile paylaşan başarılı oyuncu bu filme başlarken bu kadar büyük bir başarıya imza atacağını biliyor muydu acaba.

Sponsorlu bağlantılar

Alkolik ve kumarbaz bir adamın yaşamı ve yok oluşu sırasında ona hayatının son deminde karşısına çıkarak aşık olan bir hayat kadınının hikayesi anlatılıyor bu filmde.

Daha yayına girdiği ilk aylarda milyonlara ulaşan bu filmin usta yönetmeni ise Mike Figgis. Kaliteli oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken bu film yıllar sonra bile keyifle izlenebilecek kült filmlerden birisidir.  Filmin fragmanını izlemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler emin olun pişman olmayacaksınız.

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
biyografie
Tevfik Fikret Han-ı Yağma

Tevfik Fikret çok sevdiğim ve takdir ettiğim bir sanat adamıdır. Aşağıdaki şiiri de her döneme uyan bir tenkittir. Ancak öğrendiğim...

Kapat