Bir Uzman Tv Girişimi: Lezzetli.com

Sponsorlu bağlantılar

Uzman Tv’yi bilmeyeniniz yoktur. Ne ararsanız her sorunun cevabı gerçekten de alanında uzman kişiler tarafından cevaplanmıştır.

Şimdi sırada yemek tarifleri var anlaşılan. Magnet hedef kitlesini daraltmaya karar vermiş olsa gerek ki o kadar çok bilginin içerildiği bir platformdan böyle daraltılmış bir alanda hizmet veren bir platforma geçiş yaptı.

Web sitesi henüz çok yeni. Webrazzi’de bu makale ile tanıtımı gerçekleştirilen sitenin facebook sayfa beğeni sayısı bile çok az. Yeni olduğu oradan bile anlaşılıyor. Yoksa yakında çok kişi tarafından duyulur. Sonuçta girişimin yapıldığı şirketin bir marka değeri var. Bu bile siteye girmek için yeterli bir sebep olabiliyor çoğu zaman.

Sponsorlu bağlantılar

Site wordpress kullanılarak yapılmış bir site. Normal bir webmasterın kolaylıkla yapabileceğini düşündüğüm özelliklere sahip. Yalnız altyapısının güçlü olduğuna hiç şüphem yok. Sonuçta geniş bir ziyaretçi kitlesi hedef alınarak yapılmış bir girişim. Altyapıdan kastım hosting gücüdür.

Her neyse tasarım fazlasıyla sade fakat benim hoşum gitti. Her şey kolaylıkla bulunabiliyor. Bu bir artı. Tarifler ise uzman tv verilerinin derlenmiş hali. Fotoğraflı yemek tarifleri hizmeti sunan bu sitede tariflerin videolu halini gösterebilmeniz için uzman tv bağlantıları mevcut. Bu da uzman tv yeni bir trafik kaynağı oluşturuyor mu acaba sorusunu sormaya neden oluyor.

Başarılı bir şirket, başarılı girişimler. İyi bir çalışma, güçlü sermaye.

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
evlilik
Evliliğinizi 7 Soruda Test Edin

Evlilikler her zaman istendiği gibi gitmez. Ne güzel başlayan hayaller kurulan evlilikler zaman içinde hayatın şartlarının getirdiği zorluklara dayanamayarak sıkıntıya...

Kapat