En Etkili Saç Uzatma Yöntemi

Sponsorlu bağlantılar

Evet arkadaşlar öncelikle saçınızın sağlıklı uzaması için banyodan sonra havluya sarın ve nazikçe kurulayın, saçlarınıza yapacağınız en kötü şey saçlarınızı ıslakken taramak saçınızı kesinlikle nemliyken tarayın saçınızı çok yıpratır,tarağınız çok sık telli olmasın, düzleştiricinizi günlük hayatta mümkünse en kısıkta kullanın, saçınızı sıcak suyla yıkamayın.

Saçlar gerçekten de çok fazla ilgilenilmesi gereken şeylerdir. Saçınıza biraz ilgisiz davranın hemen size yıpranmış bir şekilde cevap verir.

Özellikle doğal yöntemler ile saçlarınıza bakmanız gerekir. Kullanılan her şampuan ne kadar bitkisel denilse de aslında kimyasal bileşenler içerir ve saçlarınıza zarar verir.

Bazı saç dökülmesi karşıtı şampuanlar piyasada gezinmekte fakat bunların sadece bir kaçtanesi gerçekte dökülmeleri azaltmaya yarar ve saçlarınızın beslenmesine katkı sağlar.

Aslında şampuandan ziyade saç besleyici bitkisel yağlar ile saçlarınızı beslemeniz daha faydalıdır. Ayrıca şampuan yerine bitkisel sabunlarla saçlarınızı yıkamanız da daha iyi olacaktır.

Sponsorlu bağlantılar

Her neyse lafı uzatmadan konuya giriş yapmak istiyorum özellikle sevdiğim ve uyguladığım ve hatta faydasını gördüğümü düşündüğüm bir kaç basit ve doğal yöntemden bahsedeceğim. Umarım sizin de işinize yarar.

Ben kendim çok etkili sonuç aldığım yöntemleri söylicem size haftada 2 kere saçlarımı yıkıyorum sağlanıp saç diplerimin beslenmesi için , saç diplerime her gün 1 dk masaj yapıyorum yağlanır falan derseniz yağlı görüntü kesinlikle oluşmuyor.

-1 aden soğanı kaynatıp soğumasını bekliyorum o sırada saçlarıma zeytin yağı sürüp masaj yapıyorum 1 saat durduktan sonra soğan suyuda soğumuş oluyor saçımı soğan suyuyla yıkıyorum birazcık bekledikten sonra banyoya giriyorum ve şanpuanla yıkıyorum ne bir soğan kokusu kalıyor ne bir yağ saçlarınız yumuşacık oluyor ve çok hızlı uzuyor yağda saçları parlak gösterip besliyor banyoya girmeden önce mmutlaka yapmanızı tavsiye ederim icon_smile En Etkili Saç Uzatma Yöntemi

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
parfum_01
Hafif Kokularıyla Yaza Özel Parfümler

Yaz aylarında sıcaklar iyice yükselmişken parfüm seçimi daha da önemli bir hal alıyor. Ağır kokulu parfümler kullanarak sıcak havanın da...

Kapat