Erkekleri Etkilemenin Yolu Rol Yapmamak!

Sponsorlu bağlantılar

Kadınlar bu sorunun cevabını hep merak etmiştir. Meraklarının cevabını bulamayınca da erkeklere etmediklerini bırakmamışlardır.

Şimdi anlatacaklarım bir erkeğin ilişkiye bakış açısından tutun ilişki süresince neler hissettiği ve kadında nelerden nasıl etkilendiğini biraz olsun anlamanıza yardımcı olacaktır.

Öncelikle erkekler konusunda yanıldığınız bir nokta var. O da erkeklerin her birlikte olduğu kadını sevdiğini zannetmenizdir. Yani demek istediğim bir erkeğin bir kadınla birlikte olması için illa onu sevmesi gerekmez.

Bu erkekleri biraz aşağılarcasına olabilir ama doğru. Aynı anda birisini sevip başkasıyla birlikte olabilir. Sevgisinden ise hiç bir şey eksiltmez. Çünkü erkekler sevgi ile cinselliği ayrı değerlendirir.

Bu doğru bir şey değil ve savunmuyorum; fakat doğru. Zaten savunulacak bir tarafı da yok.

Her neyse bu ayrı bir konu. Gelelim asıl meseleye. Bayanlar erkekleri etkilemek için bir çok yolu deniyorlar çoğu zaman. Bunu görüyoruz. Halbuki bir erkeği etkilemek o kadar kolaydır ki.

Sponsorlu bağlantılar

En temel nokta havasını söndürmeniz!

Eğer bir erkeğin peşinden koşarsanız onu etkilemeniz zorlaşır. Tam tersine herkesin peşinden koştuğu bir erkeği peşinizden koşturmak için çaktırmadan ilgisini çekin ve kaçın.

Aslında bunu planlı olarak yapmak da pek bir işe yaramaz. Sonuçta birliktelik başladığında maskeler düşer ve herkes birbirinin gerçek yüzünü görür. Bu noktada da zaten ilişkiler genelde son bulur.

En gerçek ve etkili yol hiç bir şey yapmamak. Çabaladıkça daha da itici bir hale gelirsiniz.

Eğer akışına bırakır ve kendinizi ağırdan satarsanız ve gerçek yüzünüzü en başından gösterirseniz daha doğru davranmış olursunuz. Bu hem daha sağlıklı bir ilişki yaşamanızı hem de rol yapmak zorunda kalmanızı engeller.

Kısacası anlatmak istediğim şey erkekleri etkilemek diye bir şey olmadığı. Yani bunun için özel bir çabaya ihtiyacınızın olmadığı. Erkekleri gözünüzde fazla büyütmeyin.

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
fitness-sonrası-değişim
Body-building ve bilinmesi gereken 3 temel prensip

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda size body-bulding ve fitness la ilgilenenler için bilinmesi gereken temel prensiplerden bahsedicem. Özellikle son yıllarda erkeklerin...

Kapat