Erkeklerin Kaçtığı 5 Kadın

Sponsorlu bağlantılar

Hanımlar bu yazım sizin için.

Erkeklerin kadınlara yaklaşımını ters bir açıdan yazmak istiyorum. Neleri yaparsanız sizden kaçarlar:

Birincisi erkekler sürekli ilgi bekleyen kadınlardan kaçar. Onlar da insan onların da sorunları ve ilgiye ihtiyaçları var. Biraz da siz ona ilgi gösterin herşeyi erkeklerden beklemekten artık vazgeçin.

İkinci olarak şunu söylemeliyim ki erkekler herşeyi kendisi halleden kadınlardan uzaklaşır. Ona ihtiyacınız olduğunu bilmeli ama bu ayarında olmalı. Yani onsuz yapabileceğinizi bilirse sizi kolayca bırakabilir. Onsuz yaşayamayacağınızı düşünsün ama ipler sizin elinizde olsun.

Üçüncüsü erkekler aslında erkek muhabbeti yapan kızları itici bulurlar. Yani onun zaten pes oynayacağı arkadaşları var erkek arkadaşı çok, sizden beklentisi bir kadın gibi davranmanız ve konuşmanız olacaktır.

Sponsorlu bağlantılar

Dördüncüsü erkekler samimi bulmadıkları kadınlara fazla dayanamazlar. Yapmacık olmayı bırakın ve kendiniz olun zaten sizi kendi kişiliğinizle sevemeyecek biriyle mutlu da olamazsınız.

Beşincisi her aradıklarında mutlaka hemen telefonu açmanız onları korkutacaktır. Yani başka hiçbir işi olmayan ve tüm hayatını ona adamış gibi görünen kadınlardan erkekler kaçar. Çünkü sorumluluk almak düşüncesine dayanamazlar. Bu yüzden arada sırada başka işlerinizle ilgilenin onu hayatınızın merkezi yapmayın.

Umarım faydalı olabilmişimdir. icon_smile Erkeklerin Kaçtığı 5 Kadın

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Music_Panels__Compiled_by_smashmethod[1]
Akılda Kalıcı Etkili bir Reklam için Müzik Şart

Reklam mecraası tahmin edebileceğimizden bile çok daha geniş. Bugün Dünya çapında reklama yatırılan para milyar dolarlarla ölçülüyor. Bu ne demek...

Kapat