Game Of Thrones Yeni Sezonda Neler Olacak?

Sponsorlu bağlantılar

Dünyanın en çok seyredilen ve bence en güzel dizilerinden biri olan Game Of Thrones yaklaşık 4 hafta önce 3. sezonuyla yeniden gösterime girdi.

İlk bölümünü izlemeye başladığımda sanki hiç bir şey olmamış gibi geldi ve hemen bitti. Bittiği anda şaşırdığımı hatırlıyorum. Bu muydu yani aylardır beklediğimiz yeni sezon dedim.

Daha sonraki hafta yayınlanan bölümü bekletip 3. bölümle beraber izlediğimde işlerin yavaş yavaş heyecanlı bir hal aldığını fark ettim.

4. bölümle ise daha da büyük bir meraka kapıldığımı söyleyebilirim.

Filmde benim favorim zeki cüce Tyrion Lannister. Kendisi şu an krallığın hazinesinden sorumlu kılındı. Pek de yapabileceğini düşündüğüm bir görev değil açıkçası :)) Kendisi daha çok harcama konusunda uzmandır malum.

Khaleesi ise ordusunu toplamaya başladı bile. Hatta 8000 köle askeri satın almak isteyişi bunun işareti.

Tahtın varisi olduğunu iddia eden ve bozguna uğratılan şeytan kadınla birlikte olan yenik kral ise gücünü yeniden toplamaya mı başlayacak bilmiyorum.

Ayrıca Jaimi Lannister’ın yakalanması ile daha ne gibi olaylar gelişecek ve Rob Stark ne kadar güçlenecek?

Sponsorlu bağlantılar

En çok merak ettiğim de bu. Rob hak ettiği konuma gelebilecek mi yok taht oyunlarına yenik mi düşecek?

Umarım dizi seyrini hiç bozmadan eski kalitesinde devam eder ve yeni heyecanlı bölümlerle biz de sanki birer kral, kraliçe gibi filmin içinden kendimize biçtiğimiz rolleri hayallerimizde canlandırırız.

Böylesine kaliteli bir film yaptıkları için tüm ekibi ve yapımcıları tebrik ediyorum.

Yine de ek olarak belirtmek istediğim bir şey var. Böylesine kaliteli bir senaryo ve oyuncu kadrosuna sahip bir filmde illa hayal ürünü ve mitolojik karakterlere yer verilmesi şart mıydı?

Demek istediğim film zaten çok iyi. Yaratıklara, ejderhalara ve hayaletlere yer verilmesine gerek var mıydı? Belki olmasa daha bile güzel olurdu. Belki de ben yanılıyorumdur bilmiyorum.

Her neyse herkes gibi ben de yeni sezonda neler olacağını sabırsızlıkla bekliyorum.

Benim görüşüm Rob güçlenecek ve annesiyle bağlarını yeniden kuracak. Ayrıca eşi ilerde bir hain olarak karşımıza çıkacak diye düşünüyorum.

Jaimi ise eski gücüne kavuşacak ve kraliçeyle yasak aşkları yeniden gündeme gelecek.

Tyrion ise kendine her zamanki gibi bir yol bulacak ve kendi gücünü ilan edecek.

Bunlar benim görüşlerim. Peki ya sizce neler olacak?

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
album-image-halı-12-617x424
Bu Halıları Hiçbir Yerde Göremezsiniz!

Halı bir evin olmazsa olmazıdır. Evdeki mobilyaları tamamlayan en önemli unsur ve sizi evinizde hissettiren ayrıntıdır. Ama bu halıları her...

Kapat