İdeal Eş Nasıl Olur?

Sponsorlu bağlantılar

Bu yazımda size öncelikle hemen herkesin söylediği ya da hayal ettiği erkeğin olmadığını söylüyorum. Romantik ve her an sizinle ilgilenen bir erkek aramayı bırakın! Bu sadece bir hayal.. Ayrıca hayatınızı bir insanla sürdürmek için de yetersiz.

İdeal eş kavramı sıkça kullanılır ve hepimizin aklına sabah bizi öperek uyandırıp kahvaltı getiren sürprizler yapan erkekler gelir. Bu hayalleri ve ütopik canlıları  sadece filmlerde görebileceğinizi kabul etmekle başlayın. Sonra da onu tanımak için vakit geçirin.

Sponsorlu bağlantılar

Bir arkadaşım insanları en iyi 3 şekilde tanırsın der: yemekte, yolculukta ve alışverişte. Bunları deneyerek başlayabilirsiniz. İdeal eş olarak nitelenebilecek bir eşle bunların üçü de size iyi hissettirecektir. Yemekte görgülü, alışverişte bonkör yolculukta ise eğlenceli olabilecektir.

Bunun dışında evlenmeyi düşündüğünüz insanın çocuklara yaklaşımı da önemli.

İdeal eş fikri sizin kafanızda bitiyor daha çok, sizi seven değer veren ve sizin için herkesi karşısına alabilecek bir erkek ideal eştir. Böylece sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Bana kalırsa ideal eşle ideal insan aynı kavramlar, iyi bir insan iyi bir eşte olabilir..

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
oje
En Güzel 6 Oje Rengi ile Modayı Yakalayın

Tepeden tırnağa bakımlı olmak deyimi vardır ya işte bu kadınlar için gerçekten geçerli.

Kapat