Jackie Chan’den bir film daha: Chinese Zodiac

Sponsorlu bağlantılar

Neredeyse bütün filmlerini izlediğim ve sizin de izlediğinizi düşündüğüm Jackie Chan yine çok başarılı olduğunu duyduğum bir filmle çok yakında vizyona giriyor. Bu filmle beraber kendini ne kadar geliştirdiğini gösteren Chan filmin çekim sürecinde tam 11 dalda görev aldı.

Zaten en son Will Smith’in oğluyla başrollerini paylaştığı The Karate Kid filmiyle takdirimi tekrar tekrar kazanan ve kendini tekrar tekrar izlettirebilen bir filmin çekim sürecinde de çok görevde rol almasıyla saygı duyulası bir performans sergilemişti.

Chan artık kendisini sinemaya adamış diyebilirim. Ama sadece oyunculuk değil her anlamda.

Sponsorlu bağlantılar

Fransız ordularının çaldığı heykelleri geri almak için Çin’in çabalarını gösteren filmde son teknoloji bilim kurgu filmlerinin kısmen esintilerini de görmek mümkün.

Chan bu filmde oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik görevini de üstlenmiş bulunmakta. Senaryo yazımını da Frankie Chan ile paylaşarak filmi başlı başına kendi ürünü haline getirmiş.

Film Çin’de iyi gösterim aldı. Temmuz 2013 itibariyle de bizlerin seyrine sunulacak. İzlenmeye değer bir film diyorum.

Filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Polonya Erasmus
Polonya Euro’ya Geçerse Ne Olur?

Bildiğiniz gibi Erasmus öğrencilerinin en yoğun gittiği bölgelerden biridir Polonya. Bu yüzden son yıllarda ciddi bir öğrenci yoğunluğu yaşamaktadır. Giden...

Kapat