Kadınların Hayır Diyemediği 5 Erkek Tipi

Sponsorlu bağlantılar

Evet beyler!

İlişkiler konusunda konuşacak olursak sağlam ve uzun bir ilişki insanı yorgun düşürebiliyor. Uzun bir ilişkiden çıkınca eski günleri anlatacak hatıralar , alışkanlıklar, duygular kaldığıiçin insan kolay kolay geçmişini silip atamıyor.

Gönül eğlendirmeyi düşünecek olursak ,eğlenme ve gezme tozma amaçlı ilişkiler çoğalmaya başladı. Günümüzde ilişkiler her ne kadar karmaşık gitse de partnerler birbirleriyle anlaşmazlık içine girdiğinde o konulardan çık çıkabilirsen.

fft18_mf6307141-300x220 Kadınların Hayır Diyemediği 5 Erkek TipiUnutmayın en güzel şeyler gözle görmekten çok , kalpten hissedilenlerdir!

Karmaşık ilişkileri bir tarafa bırakıp konumuza bir göz atacak olursak , bayanların her ne kadar vazgeçemediği , aynı zamanda hem sevip hem nefret edebileceği potansiyelini düşünürsek, günümüzde ilişkiler bi hayli zorlaştı.

Erkekler de bayanlar da ilişkilerinde yeterince çaba göstermiyorlar. Birbirlerine yeterince saygı ve sevgi duymuyorlar. Kişisel nedenler olsa bile bunları karşındakine yansıtarak bir yere varılmaz.

Kendi nedenlerine olan sinirini partnerine kızarak çıkartmayı düşünenler hep kaybeden taraf oluyor. Yeterince açık konuşuyor muyum bilmiyorum ama insanlar çoğu zaman bencil olabiliyor. Partnerine olan hisleri çoğu zaman galip gelse bile , ansızın kavgalar çıkabiliyor. Kalpler kırılıyor ve onarımı zorlaşıyor.

Konumuza gelecek olursak, biz bayanları memnun etmek biraz zordur. Her şeye her an farklı tepkiler verebiliriz. Küçük şeylerden çok mutlu olabiliriz.

Aynı zamanda çok küçük şeylerden mutsuz da olabiliriz. Kalbimiz kırılabilir.Sizlerden hoş görü ve sabır bekleyebiliriz. Her zaman size kibar oluruz, çünkü sizi kaybetmek istemeyiz.

Bakalım bizlerin karşı koyamadığımız etkenler nelerden oluşmuş. Bunlara hep beraber göz atalım:

YAKIŞIKLI VE KARİZMATİK

Her ne kadar görünüm önemli değil deselerde, hiç bir kadının karizmatik bir erkeğe karşı koyamayacağını söyleyebilirim.

Yakışıklı ve karizmatik olmak konusuna gelecek olursak eğer, aslında yakışıklı olmak ve karizmatik olmaz birbirinden çok farklı şeylerdir. Ama herkes yakışıklı ve karizmatik olmayı aynı şey zannedip aynıymış gibi değerlendirebiliyor.

Bu konuda ayrıca bir şeyler söylecek olursak yakışıklı olmayan bir çok erkeğin de aslında çok ama çok karizmatik olabilmesi ve bir çok yakışıklı erkekten çok daha çekici olması mümkün olabiliyor.

Yakışıklı olmak ise başlı başına elbette çok önemli bir tercih edilme sebebidir. Fakat sadece yakışıklılık değil de işin içine karizmanın da karışıp ortaya çıkan cazibe erkeği çok daha çekici bir hale getirebilir.

Özetlemek gerekirse ne kendi başına yakışıklılık yeterlidir ne de kendi başına karizmatik olmak yeterlidir. Önemli olan her ikisinden de biraz alıp harmanlanmış bir şekilde sunabilmektir. Hele de bunlar birazdan bahsedeceğimiz diğer unsurlarla bir arada yer alırsa o zaman zaten ortaya mükemmel erkek profili çıkmış oluyor.

Elbette böyle bir şeyi bulmak milyonda bir sahip olabileceğiniz bir şans ile mümkündür ancak. Yine de biraz ondan biraz bundan ortaya karışık bir şeyler olsun bu bile kafi olabiliyor bazen.

KASLI VE UZUN BOYLU

Uzun boy erkekde çok önemli bir özelliktir. Kısa boylu erkekler inanın ki eşinin yanında hiç de uyumlu durmaz. Kadın erkeğinin kendine yakışır ve çekici olmasını ister.

Sponsorlu bağlantılar

Örnek verecek olursak , kısa boylu bir bayanla uzun boylu bir erkek hoş görünebilir. Kısa boylu bir bayanla hemen hemen aynı boylarda olan bir erkek de göze hoş gözükür.

Fakat kısa boylu bir erkek konu olunca göz bebekleri gittikçe büyüyor. Aman allahım ! dediğinizi duyar gibiyim. Bu konuda en ideali , aynı boylarda olmak, ve ya daha uzun olmaktan geçer.

Kaslı olma konusuna gelince ise ; aklımıza hemen izbandut gibi erkekler geliyor. Fakat ben abartılı bir kastan bahsetmiyorum.Hafif  kol kasları ve baklavalar her erkeğe cazibe katar. Vücut geliştirme sporlarıyla ilgilenebilir, yada stres atmak için body ‘e gitmeyi düşünebilirsiniz beyler.

İri yapılı olmak ve kaslı olmak farklı şeylerdir. Kilolu erkekler hiç bir zaman bir kadının ilgisini çekmeyebilir. Fakat hafif kaslı ve güçlü erkekler diğerlerine göre daha cazib gelir.

SAĞLAM KARAKTERLİ

Bayanlar ,erkeklerde fizik ve görünümü önemsese bile karakteri düzgün değilse yakışıklılığın hiç bir önemi kalmaz. Karakteriniz sağlam olsun!

Sağlam karakter olarak ,

Dürüst olmak, partnerinize karşı açık ve dürüst olmalısınız. Ondan gizli saklı işler çevirmek yerine , ona bunları anlatıp size destek olmasına izin vermelisiniz. Sorunlarınızı küçük yalanlarla halletmeye çalıştıkça durumu daha da vahim hale getirmeyin. En iyisi hiç bu yalana bulaşmamak derim.

Güvenilir ve destekçi olmak, sevgilinize karşı daha güven verici olmalı, ona her şart ve zamanlarda güvenmeyi öğrenmelisiniz. Bir ilişkide karşılıklı güven çok önemlidir. Eğer güven yoksa işler hiç de iyi gitmez. Kıskançlıklar artar. Hırçınlık ve kavgalar araya girer. Birden bire yolun sonunda bulu veririz kendimizi.

Egoist ve bencil olmamak , Sürekli kendinizi düşünmek, sevgilinizi sıkar ve yorar. Biraz da onun hak ve duygularını dikkate almanızı şiddetle tavsiye ederim. Egoist olmak hiç bir zaman size fayda sağlamaz.

Kendinizi sevmek yerine sevgilinizi çok sevin.Onunla ilgilenin. Sadece kendi ihtiyaçlarınız düşünmeden onunla gerçekten iletişim kurun. Yalnız kalmamasını sağlayın.

KORUYAN KOLLAYAN VE ÖNEMSEYEN

Bir erkek tarafından korunmak insana sevildiği hissini veriyor. Kendimizi koruyabilsek bile sırf sahiplenmeyi hissetmek için korungan davranabiliriz.Sevdiğiniz bayanı sahiplenin ki o da sizleri ilgisiz bırakmasın.

Bir insana tamamen ait olduğunuzu hissetmek yada hissettirmek kadar mutlu edici bir duygu bilmiyorum. Onu kıskanın, gereksiz kıskançlıklar dışında, bugün nereye gittin hayatım? arkadaşlarınla mıydın? beni sevmiyor musun artık? neden ilgisizsin ? gibi fazla sıkmadan onu önemsediğinizi belli etmenin yolları var. Mesela , onun iş yerine çiçek yollayıp güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

İYİ BİR İŞ VE MAAŞ

Erkek denilince akla ilk gelen şey onların güçlü olduğudur. Bir bayan bir erkeğe aşık olsa bile, onunla rahat geçinemedikten sonra bir hayatı paylaşmak istemez.İşi ve güçlü bir maaşı olmalıdır.

İyi eğitim almış, ve belli bir mevkii ‘ ye gelmiş olmak yeterli. Para herkes için önemlidir. Bir erkeğin, eşinin parasıyla geçinmesi ve yaşaması tahammül edilemeyen , yakıştırılamayacak , tuhaf bir durumdur. Üstelik insanda sinir de yapar bir süre sonra. Komplekse girilmesi oldukça müsait bir durumdur hatta. Böyle şeyler için strese girmeye değmez doğrusu.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere,  sağlıcakla kalın.

Sponsorlu bağlantılar
  1. Tekir BEy diyeceksiniz Cevapla
  2. Volkan Cevapla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
crop_ratio_10778757754e571e6f64f4d[1]
Cinsel Performans Arttırıcı Doğal ve Etkili Yöntemler

Tarih ve ataerkil toplumumuz özellikle erkeklere büyük bir yük yüklemiş durumda. Erkeği erkek yapan şeyin en başta cinsel performansı olduğuna...

Kapat