Kerem Bürsin’in İlginç Yaşam Hikayesi

Sponsorlu bağlantılar

Merhabalar,

Genç kızların sevgilisi son yılların parlayan yıldızı genç ve yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin’in o ilginç hayat hikayesinden bahsetmek istiyorum sizlere. Yani aslında bir nevi Onun biyografisi şeklinde olacak bu yazı.

Şimdi bu konuda yazı yazmamın sebebi gerçekten çok renkli ve ilginç bir hayata sahip olmasından kaynaklı.

Aslında İstanbul’da doğup büyüyen yakışıklı oyuncu babasının işleri sebebiyle ülke ülke gezmiş. Yani çoğumuzun isteyeceği bir şekilde adeta dünya turu yapmış.

Önce ilk olarak taşındıkları Amerika Birleşik Devletleri’nde lise eğitimini tamamladı. Ardından Boston’da oyunculuk üzerine eğitim aldı.

Sponsorlu bağlantılar

Yani daha o zaman oyuncu olmak istediği belliymiş. Bu isteğinin pesinden giderek bugünlere kadar geldi.

Bürsin yine babasının işleri sebebiyle ülke ülke gezi. Bunların arasında İskoçya Malezya dubai Amerika’nın birçok eyaleti ve daha birçok ülke bulunmaktadır.

Daha sonra Türkiye’de tanıştığı biri aracılığıyla da oyunculuk ajansına yazılarak reklam yıldızı olmalısın ve oyunculuğa adım atmasının ilk Günleri gerçekleşti.

Sonraları oynadığı birkaç reklam filmi ve diziler ile iyice ünlenen oyuncu bugün milyonlarca kişi tarafından izlenen dizi şeref meselesinin başrol oyuncusu olarak işini gayet başarılı bir şekilde yürütüyor.

 

Sponsorlu bağlantılar
  1. abdulkadir Cevapla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
gelin-sac-modelleri-2011
Gelin Saçlarında Son Moda

Ramazan Bayramının da bitmesiyle düğün sezonu açıldı. Gelinlik, düğün şekeri davetiyeler ve saçlar.. İşte bakıp model seçebileceğiniz son moda en...

Kapat