Limon burun tıkanıklığına birebir!

Sponsorlu bağlantılar

Belki bu yazımı doktorlar pek onaylamaz hatta saçma bulur ama doğanın da bize sunduğu gerçek nimetler var. Zaten alternatif tıp diye bir şey de var. Ayrıca piyasada satılan ilaçlar da sonuçta doğanın içinde var olan bitkilerden maddelerden örnek alınarak ve ham madde olarak kullanmakla bizlere şifa olmaktadır.

Nasıl ki sarımsak doğal antibiyotik derler, nanenin nefes açıcılığından yararlanıp ilaçlar sakızlar yapılır limonun da farklı bir hikmeti var.

Bunu arkadaşlarımdan ilk duyduğumda belki tuhaf gelecek ama saçmaladıklarını düşünüp dalga geçmiştim. Baya bir düre ısrar etmelerine rağmen ciddiye almadım. Ta ki bu gün gelip de hasta olunca acaba diye düşünmeye başladım.

Sponsorlu bağlantılar

Burnumun aşırı tıkanıklığı ve akıntısı acayip derecede rahatsız ediciydi herkesi de eder zaten. Evde burun spreyi de yokken tek çare tavsiyeyi denemekti.

Şimdi doğal burun spreyinin tarifini ve kullanılışını anlatıyorum sıkı durun. Bir adet limonu alıp ortadan, sağdan ve ya soldan bir şekilde kesin ve burun deliklerinize sırayla sıkın. İyice yaksın bol bol sıkın:) Burnunuz ve genziniz yanacak birden bire burnunuz akmaya başlayacak; fakat o kadar iyi geliyor ki her burnunuz tıkandığında tekrar tekrar yapın. Şu an da rahat rahat nefes alıyorum limon sayesinde. Valla ön yargılı olmayın. Tadı iğrenç olan ve ağzımıa gelip mide bulandıran burun spreylerindense limonu bin kere yeğlerim. Deneyin derim pişman olmazsınız.

Demek ki neymiş; asıl ilaçlar doğadaymış. Zaten insanoğlu ne zaman ki doğadan uzaklaştı o zaman hastalıklar baş gösterdi. Hadi geçmiş olsun şimdiden.

Sponsorlu bağlantılar
  1. NURİ HAKAN TATAROĞLU Cevapla
  2. Rodolosko Cevapla
  3. Murat Cevapla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
lezzetli-com
Bir Uzman Tv Girişimi: Lezzetli.com

Uzman Tv'yi bilmeyeniniz yoktur. Ne ararsanız her sorunun cevabı gerçekten de alanında uzman kişiler tarafından cevaplanmıştır. Şimdi sırada yemek tarifleri...

Kapat