Lisede İlk Gün!

Sponsorlu bağlantılar

Öncelikle herkese merhabalar! Bu yazım lisedeki ilk günün hakkında sana bilgi ve ufak taktikler verecek. Bu ilk yazım ama endişelenme en uzman olduğum konu bu! Şimdiye kadar 8 okul değiştirdim ve hepsinden bütün hayatıma yetecek kadar deneyim aldım Şimdi de seninle paylaşacağım.

Lafı uzatmadan başlayalım.
Öncelikle kendimden örnek vermek istiyorum kendimi kesinlikle övmekten nefret ederim ama okulun ilk günü arkadaşlarım hep dikkat çektiğimi söyler bunun tek sebebi kendime güvenli duruşum (normalde değilim bu bir kamuflaj icon_smile Lisede İlk Gün! ) ve cool tavırlarım. Mesela fazla gülmem milleti izlemem önüme bakarım okulun en yakışıklı oğlanına bakmam gerekmedikçe pek kimseyle konuşmam ama sen son dediğimi yapma çünkü arkadaşsız kalabilirsin :/ Ben genelde gittiğim okullarda ilk gün arkadaşsız kalmam ama herkes için ayı şey söz konusu değil tabii ki.
Şimdi liseye dönelim…

Sponsorlu bağlantılar

Okulun ilk günü saçını serbest bırakmanı öneriyorum sana çünkü devlet okuluysa bu ilk ve son serbest bırakışın olacaktır. Ben kız lisesine gidiyorum ama karma liseler hakkında da bilgim var. İlk gün serbest gidiyorsan ve fiziğin düzgünse dar paça ve sade bir bluz giymeni öneririm eğer şatafatlı bir gömlek yada elbise giyersen insanların üzerinde hoş bir izlenim bırakmazsın. Okula gelip sıraya oturduğunda elin boş olmasın hiç bişey yoksa bi su şişesi al arada bir iç böylece boş gezenin boş kalfası görünümünden kurtulursun icon_wink Lisede İlk Gün! Onun dışında seninle konuşanlara güler yüzle cevap ver erkeklere bakma sana bir laf atarlarsa cevap verme ama illada bulaşayım diyorsan biraz “kapak” laflar söyle icon_wink Lisede İlk Gün!

Eğer giderin varsa kızlar seni kıskanacaktır bunun olmaması için yapacak bir şey yok gerçekten güzelsen havalı kızlar yanına gelip senle konuşacaktır. Onlara pişkin bir şekilde sırıtarak cevap vermeni öneririm. Öğretmene ukalalık yapmazsan da senin için iyi olur çünkü öğretmenle kavga eden kız havalı gelebilir ama aslında sevilmeyendir unutma!
Şimdi gelelim cool davranmaya!Kimseyi izleme öylece bakıp kalma illa bakacaksan göz ucuyla bak baktığını görmesin seninle arkadaş olmak isteyrn birisi varsa muhabbeti açmak için onun sevdiği şeyleri öğrenmeye çalış bu hep işe yarar mesela konuşurken Selena Gomez den bahsediyorsa ona Selena hakkında sorular sor “o kaç yaşındaydı?” ya da “gerçekten çok güzel bir kız” gibi.

Aklıma şu an başka bir şey gelmiyor bu konu yada başka bir konu hakkında sorun olursa sor bana icon_smile Lisede İlk Gün! Uzun uzun yanıtlarım senin için…

Sponsorlu bağlantılar
  1. krdlnsmg Cevapla
    • elmasbilge Cevapla
  2. eda Cevapla
  3. buse Cevapla
  4. Seyma Cevapla
  5. İdil yıldız Cevapla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kalca-Buyutme-Kucultme
Kalça Küçültme’de Etkili 3 Yöntem

Kilo almak başlı başına bir problemken bir de aldığımız kiloların kalçamıza gitmesi ayrı bir problem. Bazı kadınlar kiloları sadece kalçalarından...

Kapat