Neden Vajinismus?

Sponsorlu bağlantılar

Toplumumuzda yeni evlenmiş hanımların sıkça başına gelen bir psikolojik sorundur. Temelinde psikolojik olarak küçüklükten beri öğretilegelmiş kurallar yatar. Hemen her genç kız çocukluğundan bu yana erkeklerden korkutularak büyütülür özellikle gelişmemiş bazı ülkelerde bu daha da fazladır.

Vajinismus kadının bir şekilde cinsel ilişkiye girememesi demektir. Bir çok gerdek gecesinin böyle bittiği de gerçek. Kadında korku, tedirginlik ve gerginlik sonucu vajina açılmaz ya da daha kötüsü bacaklar bile açılmaz.

Sponsorlu bağlantılar

Çocukluğundan beri erkeklerden uzak tutulan ama kaç seni kullanır aman kaç seni öper namusun kirlenir denilerek koşullandırılan hanımlar evlendikleri zaman bu sorunla karşılaşıyor.

Yılların öğretisi bir anda silinemiyor ve kadının psikolojik tedavi görmesi gerekiyor. Tabi bir açıdan Avrupa medeniyetlerini düşününce böyle olması daha iyi gibi geliyor insana sonuçta toplumumuz kadını bu sayede üst seviyede tutabiliyor keşke bu baskıyı daha az tutarak yapılsa..

İşte bu psikolojiyle gerdek geceniz mahvolabilir.Ama korkmayın bir kaç seansta bu sorunu halledersiniz. İyi şanslar..

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Elektrik-olmasaydi-ne-olurdu-[1]
Tren üstünde çarpılıp duman oluyor!

Uzak Doğu ülkelerinden birinde belki Çin belki Kore'de belki de başka bir yerde geçen bu olay yüksek voltaj elektriğin bir...

Kapat