Saçları Hızla Uzatan Yöntemler

Saçları Hızla Uzatan Yöntemler

Bütün kadınlarda bu sorun vardır. Doğal etkenler, fön, boya derken yıpranan saçlar çokça dökülür ve hızlı uzamaz. Sizin için öncelikle kendi denediğim yöntemleri anlatmak istiyorum.

Saçlarımın kısa ve çok döküldüğü zamanlar sarımsağın saçları kuvvetlendirdiğini duydum. Sarımsak ezip saç diplerine masaj yaparak banyodan önce uygulanması gerektiğini duydum ama bunu yapamadım bende şampuanıma bir tane sarımsak attım. İnanın çok yoğun kokuyor ama gerçekten işe yaradı. Saçlarımın daha güçlü olduğu ve dökülmenin azaldığı ortadaydı ama sarımsağın bir de kötü yönü var ki çok kullanıldığında saçı kurutuyor. Bende bir saç yağıyla beraber kullanmaya başladım. Banyo öncesi saç yağıyla beklettim ve sonra sarımsaklı şampuanımı kullandım. Bunu deneyebilirsiniz.

İkinci olarak çok kullanılan bir yöntem daha var ve bir çok kişi işe yaradığını söylüyor. Açıkcası bunu henüz denemedim ama denemeyi düşünüyorum. 1 tutam sinemeki otunu bir çay bardağı suda kaynatın ve süzdükten sonra 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın. Yarım saat veya biraz daha fazla saçınızda bekletip yıkayın. Bu işlemi haftada 2 kez yaparsanız faydalı olabilir.

İyi şanslar :)

  1. sezen Cevapla
  2. Gokce Cevapla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
unnamed (1)
Depresyondan Doğru Nefes Alarak Kurtulun!

Hepimizin hayatında mutlaka iyi gitmeyen birşeyleri vardır elbette ki. Olmaz mı hiç hayat insanlar için vardır. Ya bu deveyi güdersin ya da bu diyardan...

Kapat