Sağlıklı ve Doğal Göğüs Büyütme Yolları

Sponsorlu bağlantılar

Merhabalar. Bugün yine biz kadınların en çok önemsediği problemlerden birine değineceğim. Bundan bir önceki yazımda da yine çok kafaya taktığımız bir problem olan kadınlarda dudak üstü tüylerini azaltma yöntemlerinden bahsetmiştim. Şimdi de göğüs büyütme problemlerimizden ve çözüm yollarından bahsedeceğim.

Bu öyle bir problem ki, olsa bir dert olmasa bir dert. Yani demek istediğim, bir kadın göğüslerinin büyüklüğünden de şikayet edebilir, küçüklüğünden de. Bu hadi normal dersiniz de peki ideal boyutlarda bir göğüse sahipseniz bile şikayet edebilir siniz buna ne diyeceksiniz peki?

Biz maalesef yaratılıştan problemlerle uğraşmak üzere tasarlanmışız. Göğüsleri büyük bir kadın hem sağlık problemleri çeker ki bu kalp hastalıklarına, bel kemiği hastalıklarına kadar gidebilir, hem de görüntü olarak rahatsız edici bir duruma girer.

Göğüsleri küçük olan bir kadın ise sağlık problemlerinden ziyade görünüm olarak rahatsız edici bulur kendini. Giydiği kıyafetlerde hep göğüsleri dolgun dursun ister ve bunun için özel südyenler giyer. Kısacası aklı fikri hep oradadır. Bu da aynı zamanda psikolojik problemleri de beraberinde getirir. Hele de ergenlik çağındaki bir genç kız için bu dayanılamaz bir çile bile olabilir.

En ideal boyutlardaki göğüsler bile zamanla sarkar ve görünümü bozulur. Bunun için doğal yollarla ve sporla desteklemek gerekir bu duruşu.

Ayrıca Bakınız: Kadınlarda Göğüs Kıllanması ve Çözüm Yolları

gogus-estetigi- Sağlıklı ve Doğal Göğüs Büyütme Yolları

Şimdi biraz egzersizlerden bahsedelim:

Öncelikle daha sıkı ve diri göğüslere ulaşmak için spordan ciddi seviyede faydalanmak gerekir.

Şınav çekerek göğüs kaslarınızı güçlendirir ve sıkılaşmalarını sağlarsınız.

Çeşitli kremler ve besleyici, sıkılaştırıcı yağlar kullanabilirsiniz. Bunlardan biri mersin yağıdır. Mersin yağı diri göğüsler elde etmede etkili bir yoldur.

Sponsorlu bağlantılar

Soğuk her şeyi olduğu gibi bunu da etkiler. Moleküllerin sıkışmasına yol açan soğuktan faydalanın. Buz yardımı ile zaman zaman masaj yapın.

Ellerinizi göğüslerinizin üstüne koyup dik bir açıyla canınızı yakmadan bastırarak itin. Bunu zaman zaman tekrarlayın ve sıkılaşmasını sağlayın.

Göğüs büyütme yöntemlerinden bahsedelim: 

Öncelikle yukarıdaki egzersizleri yapmayı ihmal etmeden bir sıkılaşmaya ulaşınca devamında şimdi yazacaklarımı uygulayabilirsiniz.

Göğüs büyütmede etkili yağlardan faydalanabilirsiniz. Bu piyasada dolaşan içi boş krem ve yağlardan olmasın yalnız. Onlar sağlığa zararlı da olabiliyor. İyi seçmenizde fayda var kreminizi.

meme-kanser Sağlıklı ve Doğal Göğüs Büyütme Yolları

Yoganın etkilerinden faydalanabilirsiniz. Yoga dediysem öyle merkezlere gitmenize gerek yok. Evinizde kendi kendinize yapabileceğiniz hareketler bunlar. Tibet gençlik pınarı hareketleri de deniyor. Biraz araştırıp bulabilirsiniz bu hareketleri google’da çok rahat bir şekilde.

Bitki çaylarından bol bol için. Özellikle de adaçayını tercih etmeye çalışın. Bu salgıladığı hormonlar ile doğal bir göğüs büyümesi gerçekleştirir. Sonuçta bu hormonal bir denge ile sağlanıyor. Bu sebeple hormon testi yaptırabilir ve doktora hormon tedavisine gidebilirsiniz.

Bol bol masaj yapın. Ellerinizi zıt göğüslere koyarak ovun. Tüm bu etkiler göğsünüzün büyümesini sağlarken sarkmaları önlemek için de yukarıda bahsettiğim sıkılaştırıcı egzersizleri yapın ki hem diri hem büyük göğüsler elde edesiniz.

Umarım faydalı olur bu yazdıklarım. Unutmayın dünya güzelleri bile küçük göğüslüdür. Bunu kafanızda problem etmekten çıkartın ki basit bir şey yüzünden ruh sağlığınızla oynamayın.

Ayrıca unutmayın sloganımız şu “Estetik değil, doğal!”. Sağlık dolu günler dilerim.

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi ve insanlardan direk  cevap almak isterseniz siz de linke tıklayarak Soru Cevap kısmımızda dilediğiniz soruyu üye olmadan sorabilir, diğer insanların sorularını cevaplayarak onlara yardımcı olabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
  1. Serap Cevapla
  2. Sevda Cevapla
  3. Su Akarca Cevapla
  4. bahar Cevapla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
erkek_kadin1-456x250[1]
Erkeklerin Kadınlarda En Çok Beğendiği 10 Özellik

Elbette her insan ayrıdır ve beklentiler farklıdır ama gelin görün ki başlıca şeyler değişmez. Erkekler kadınlardaki bu 10 özellikten vazgeçemez!

Kapat