“Seferi” İstanbul deniz hatlarını fethetti

Sponsorlu bağlantılar

Eskiden vapura binmek bir keyifken vapurda çay içmek bir şeyler yemek ayrı bir keyifti. Hele de sabah erkenden gitmeniz gereken bir yer varsa ve kahvaltı yapmadan çıktıysanız vapur mükemmel bir çözüm yoluydu.

Çay, poğaça, tost ne ararsanız mevcuttu hemde çok uygun fiyatlara. Şimdi belki daha bile güzelleri var, fakat fiyatlar el yakıyor.

Bir küçük bardak çayın bile bir liradan pahalı oluşu, hele ki büyük çay alacaksanız iki liraya yakın bir para ödemeniz gerekmesi can sıkıcı. Yanında bir küçük poğaçanın bile tanesinin bir liradan pahalı oluşu ise ayrı bir olay.

Sponsorlu bağlantılar

Adam kazıklamakta gerçekten çok başarılı bir hale gelmiş bu vapurların yeni hali. İhale ile tüm deniz hatlarının vapurların kantin işletmesini alan “Seferi” grubu gerçekten devrim niteliğinde bir hizmet sunuyor. Bu hizmetin karşılığında ise uçuk paralar istiyor. İşin ilginç tarafı ise bu haliyle bile çok ciddi satışlar yapmayı başarıyor. Ben her sabah kuyruk görüyorum. Helal olsun.

Bu yeni sistem ne öğrencilere ne de üç kuruş için saatlerde çalışanlara uygun. Sanırım yakında akbil fiyatlarına da zam gelir ve gelir güzeyi yüksek insanları alırlar böyle yerlere. En doğrusu da bu olur. Daha çok para kazanmaları lazım. Sonuçta ulaşım bir halk hizmeti değil, gelir kapısıdır!

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
yuzme-nefes[1]
Yüzme Tekniğini Geliştirmenin Yolları 2 (devam)

Merhaba arkadaşlar. Bu yazıma kulaç tekniğini anlatarak devam edicem. Ama kulaç tekniğine çalışmadan önce nefes alma vermeyi iyice öğrenmiş olmanız...

Kapat