Sevdiklerinize Ellerinizle Gül Yapın

Sponsorlu bağlantılar

Özel günlerde sevgi gösterisi olarak mutlaka bir hediye vermek istiyorsanız bu bazen gül olur bazen  de başka şey.  Bence çok yakın arkadaşlığınız varsa eğer sevgiliniz,  eşiniz, anneniz veya babanız onlara kendi ellerinizle yapılmış güller sunabilirsiniz.

Üstelik bu güller öyle parayla alınmış sıradan güller gibi zahmetsizce elde edilmediğinden emin olun çok daha değerli olacaktır.

Kaldı ki doğada dalında durması gereken güllerin insanların sevgi gösterme amacıyla kopartılıp soldudurlmasından da son derece rahatsızım. Eğer siz de benim gibi bu konudan rahatsızsanız ve bir gülün her kırgınlıkta özürdileme aracı olarak bu kadar kolay elde edilip verilerek harcanmasını istemiyorsanız bu tam sizlik bir şey.

Diğer bir açıdan düşünüldüğünde kolay elde edilemediği için gerçek sevgiyi sunmak isteyen birisi bunu yaparak sevgisinin gerçek olduğunu kanıtlayabilir. bu nedenle yapay güller her zaman tercihimdir.

Demet demet sevgiyle tıpkı gönlünüzden geçtiği gibi… 

Sponsorlu bağlantılar

Bu  güller çok güzel grafon kağıdından tıpkı çocukluğumda bayramlarda sınıflarımızı süslediğmiz güller.  

Önce beyaz ve kırmızı renklerinden alıyorsunuz sonra herbirini istediğiniz kalınlıkta kesip çeviriyorsunuz tahta şişin etrafına sevgiyle.  Dostlukla… 

 

 

P_20150214_234646-169x300 Sevdiklerinize Ellerinizle Gül Yapın

 

 

 

 

P_20150214_235205-169x300 Sevdiklerinize Ellerinizle Gül Yapın

 

 

 

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
oje
En Güzel 6 Oje Rengi ile Modayı Yakalayın

Tepeden tırnağa bakımlı olmak deyimi vardır ya işte bu kadınlar için gerçekten geçerli.

Kapat