Tatilde Bile Kendinizi Evinizde Hissetmek İçin Villa Kaltur Yalova!

Sponsorlu bağlantılar

Yaşı benim gibi genç olanlar genellikle hareketli bir tatili tercih ederler. Bende öyleydim ta ki bu sonbahara kadar.

Daha önceleri tatil için Ege ve Akdeniz’i tercih ederken bir merak sonrası Yalovayı gezmeye karar verdim.

Yalova’da kalacak güzel bir yer ararken Kurtköy içinde doğanın tam ortasında villadan otele dönüştürülmüş bir yer buldum. Önce çekindim bu kadar uzak bir yerde kalmaya. Şehir merkezine yaklaşık 10 kilometre mesafede ve dolmuşlarla ulaşım sağlanabiliyor bu otelden.

Aslında otel sahipleri Adem abi ile dünya tatlısı eşi kendileri oturmak için yapmışlar bu villayı. Daha sonra ise otele dönüştürme fikri çıkmış ortaya. Kendileri anlattılar sabah sıcacık sobanın yanında otantik salonlarında birlikte kahvaltı yapıp sohbet ettiğimiz sırada.

Sponsorlu bağlantılar

Otel demek istemiyorum aslında çünkü gerçekten evden farksızdı. Orada beş yıldızlı otellerdeki gibi robot olmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman yer içer dinlenir ve gezersiniz. Ve aklınıza takılmasın köyün ortasında uzak bir yerleşke olmasına rağmen emin olun tahmin edemeyeceğiniz kadar güvenli.

Hazırladığı mükemmel kahvaltılar için ayrıca teşekkür ediyorum:)

Eğer şehir hayatından sıkıldıysanız ve farklı bir yeri gezmek isterseniz mutlaka buraya uğrayın. Aslında Yalova’ya yolunuz düşerse şehir otellerinde kalmak yerine burayı tercih edin. Hatta o kadar abartıyorum ki gerçekten Yalova’daki lüks oteller yerine burayı tercih edin.

Eğer giderseniz alt bahçedeki salıncakta fotoğraf çektirmeyi unutmayın. Ve eğer bizim kadar şanslıysanız belki Adem abi sizi de atv motoruyla gezdirir:)

İletişim bilgileri  ve fotoğraflar için Kaltur Butik Otel Villa web sitesine buyurun:)

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
6C5B4D97D5D4313C5AAA97AAEA7B1
İnsan İlişkilerine Dair

Arkadaşlar bu yazımda bugüne kadar öğrendiğim ve gözlemlediğim sosyal ilişkilerle ilgili konuları sizlerle paylaşmak istiyorum. Biriyle ilişki kurarken onun size...

Kapat