Webrazzi’den kurumsal bilgi platformu: “Webrazzi Pro”

Sponsorlu bağlantılar

1o yıl kadar bir zamandan beri yayın hayatını sürdüren webrazzi.com internetin başarılı sosyal haber sitelerinden biri. Sosyal medya trendleri ya da yeni teknoloji ile ilgili ne varsa güncel bir şekilde zengin içeriklerle sunuluyor bu platformda.

Özellikle son zamanlarda şirketler interaktif reklam çalışmalarına daha büyük bütçeler ayırmaya başladılar. Bu durum da haliyle pazarın genişlemesine ve bu pazardan pay almak isteyen yatırımcıların daha çok ilgi göstermesine sebep oluyor.

Bu mecranın bu kadar geniş olması beraberinde veri analizlerinin ve takiplerinin de daha profesyonel bir şekilde yapılmasını zorunlu kılıyor. Bu durumda da ciddi ve güvenilir altyapı ürünlerine ihtiyaç duyuluyor.

Bu ürünlerden biri olması amacı ile piyasaya sürülen bir ürün “webrazzi pro“.

Sponsorlu bağlantılar

Şirketlerin sosyal medyada varlığını sürdürmesi ve bu veri kalabalığında diledikleri bilgiye, analitiğe ve desteğe ulaşmalarını sağlayan bir altyapı hizmeti sunmayı amaçlıyor bu yeni uygulama.

Henüz yeni bir girişim olan webrazzi pro ilk kayıt olan 300 kişiye özel indirimli fiyatlarla hizmet alma şansı sunuyor. Bu iş ağını genişletmek isteyen işletmeler için güzel bir fırsat olabilir.

Sektörde biraz daha farklı bir yeri olacağını düşündüğüm bu uygulamanın henüz tamamıyla anlaşılması kolay olmayacaktır. Çünkü iyice kullanılıp yaygınlaşması ile ancak tam verim alınabilecek ve zihinlerde oturup yer edinebilecektir.

Web sitesi basit ve sade bir tasarımla güzel bir arayüze sahip. Kullanışlılık açısından da bu kolaylık sağlayacaktır. Fakat sistemin tam olarak ne olduğunu daha iyi açıklamaları ve anlaşılabilir olması için desteklemeleri gerektiğini söyleyebilirim.

Bakalım ne kadar başarılı ve kullanışlı bir uygulama olacak. Yakında göreceğiz. Bu yeni girişiminden ötürü webrazzi pazar hedefini büyütmüş gibi görünüyor ve genişleteceği de kuvvetle muhtemeldir.

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
lezzetli-com
Bir Uzman Tv Girişimi: Lezzetli.com

Uzman Tv'yi bilmeyeniniz yoktur. Ne ararsanız her sorunun cevabı gerçekten de alanında uzman kişiler tarafından cevaplanmıştır. Şimdi sırada yemek tarifleri...

Kapat