Yapı Kredi’nin taksisi yolda kaldı

Sponsorlu bağlantılar

Reklam mecrası son yıllarda bence iki temel fark üzerine işlemekte. Bir kısım reklam inanılmaz sıkıcı ve pek fayda sağlayacak gibi değil diye düşünüyorum. Diğer bir kısım reklamlar ise ki bu bir elin parmağını geçmeyecek kadar az sayıda diyebilirim; işte bu reklamlar gerçekten inanılmaz yaratıcı, akılda kalıcı ve kendini sanki bir film seyreder gibi seyrettiren reklamlar. Hatta bazıları öyle iyi ki tekrar çıksa da eşime dostuma göstersem dedirten cinsten.

Geçtiğimiz günlerde yapı kredi bankasının yayınladığı emeklilik üzerine çekilmiş ve senaryosu emekli olduğunda bir sahil kasabasına yerleşmek isteyen taksicinin yıllar boyu isteyipte emekli olduğu gün dileğini gerçekleştirememesi üzerine kurulu biraz traji komik bir havada esip geçiyor. Reklam çok hoş olmuş bence.

Sponsorlu bağlantılar

Aslında biraz düşününce reklamın güzelliğinin altında yatan sebep gerçeklere dayanıyor olması. Türkiye gerçekleri dersek özellikle çok başarılı bir reklam olmuş diyebiliriz. Yoksa bu reklamı bir almana seyrettirseniz belki pek bi anlam ifade etmeyebilir.

Tabi bizim halkımız hep hayallerle mutlu olup gün gelipte o hayaller hüsranla sonuçlandığında gerçekleri anlayan bir millet. Bu yüzden diyorum ki yaşadığınız ana ait olun ve kavrayın, sevin o anı. Yoksa mutluluğu daha çok ararsınız, ararız…

Reklam filmini buradan izleyebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
diş macunu
Florlu Diş Macununa ve Klorlu Suya Dikkat!

Vücut temizliği kadar diş temizliğinin de önemini bilmeyen yoktur herhalde. Dişlerimizi temizlerken sağlığımızdan olabileceğimizi hiç düşündük mü? Yapılan araştırmalar kullandığımız...

Kapat