Yetkiliyesor.com | Şimdi onlar düşünsün!

Sponsorlu bağlantılar

Sizlere kendi ürünüm olan amatör bir web sitesini tanıtacağım. Maksadım reklam yapmaktan ziyade tüketici bilinci oluşturmak. Bir ihtiyaçtan doğan bu sitenin doğuş sebebi her gün yaşadığımız ürün ve hizmetlerimizdeki problemlerle ilgili tam olarak bir muhattap bulamamamızdır.

Amacı ise bu problemlerin doğrudan ve topluca firmalara iletilmesini sağlamak ve çözüm yollarını direk yetkili ağızlardan öğrenmektir. Kısacası problemlerimi kendimizin değil artık onların düşünmesi gerektiği mesajını vermektir.

Kullanımı kolay olsun diye uğraştığım sitede basit ve fazlaca sade bir tasarım yapmaya çalıştım. umarım beğenirsiniz. Herkesten ricam yaşadığı problemleri sormasıdır. Soru sormak ya da cevap yazmak için üye olma zorunluluğu koymadım ki insanlar rahatça davranabilsinler.

Sponsorlu bağlantılar

Fakat üye olduğunuz taktirde avantajlar olacak. Örneğin kullanıcı adınız ya da isminizle sormuş olacaksınız. bu da firmalar karşısında bizi daha ciddi gösterir ve bir gün kapılarını çaldığımızda çözüm yoluna gitmemizde daha emin adımlar atabilmemizi sağlar. Ayrıca puan sistemi ile zaman içinde aralıklarla bilinçli tüketici seçimleri yaparak ödüller vermeyi düşünüyorum.

Sitenin ticari çıkar güden bir amacı yok. Zaten sitede reklam bile yok. Asıl amaç sosyal sorumluluk diyebilirim. Ha zamanla sitenin maliyetleri doğrultusunda ayakta durabilmesi için illaki destek almam gerekebilir ama bunu şu an düşünmeye gerek yok.

Şimdi bu yazıyı okuyan herkesten tekrar ricam şudur: Siteye girin ve yaşadığını ürün ya da hizmet problemlerinizi yazın. İster üye olun ister olmayın. Zaten üyelik sadece ad soyad ve mail adresi ile gerçekleştiği için çok kolay ama siz bilirsiniz yine de. Bu yazdığınız problemler zamanla hepimize çözüm ve firma bilinci olarak geri dönecektir.

Sitenin adresi: Yetkiliyesor.com

Bakalım zaman gösterecek her şeyi…

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ayak-mantar-tedavisi
Ayak Mantarını Önlemenin 5 Kolay Yolu

Tırnak mantarı başa bela bir hastalık olup insanı canından bezdirebilmektedir. Ayak mantarını yapan bitki benzeri bir mantar bakterisidir ve nemli...

Kapat