Yiyecek Fotoğrafları Modası

Sponsorlu bağlantılar

Bu yazı pek objektif olmayabilir, bunlar kendi düşüncelerimdir.

Son günlerde moda olan bir durumdan bahsetmek istiyorum çünkü bu durum beni oldukça rahatsız ediyor. Sürekli sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan yeme içme fotoğraflarını çok gereksiz ve afedersiniz ama görgüsüzce buluyorum. Bu bizim toplumumuz için ne ayıp ne terbiyesiz bir olaydır. Biz komşusu açken tok yatmayan, yediğini içtiğini biri açsa diye gizli gizli yiyen insanlardık. Şimdi nerdeyse herkes bir yerlerde, evinde nerde olursa artık ne yese fotoğrafını yüklüyor.

Sponsorlu bağlantılar

Acaba bu insanlar bunlarla mı gösteriş yapıyor diye düşünmüyor değilim. Onu gören insanın nefsi var bir de, sanırım günahı da umursamıyorlar. Gerçekten çok çirkin ve saçma.

İnsanların gittikleri her yeri söylemesinden sonra bu da moda oldu. Instagramda zaten sıkça rastlıyorduk şimdi ise diğer paylaşım sitelerinde de bu fotoğraflar yerini aldı. İnsan acaba bunda da kapitalizmin insanlara etkisi var mı diye düşünüyor. Acaba herşeyin paraya ve gösterişe dönüştüğü günümüz toplumunda daha ne kadar kültürümüzden uzak şeyler yapacağız?

Allah sonumuzu hayr etsin diyorum icon_smile Yiyecek Fotoğrafları Modası

Sponsorlu bağlantılar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
robben
Arjen Robben’den Galatasaray’a Şok Açıklama!

Son günlerde gündeme gelen ve çoğumuzun bildiği bir şey olan Robben transfer haberi bu kadar yayılmışken şok bir açıklama konunun...

Kapat